11.06.2017 - TURNIEJ W SUSZCU.

Gospodarzem kolejnego turnieju była drużyna Football Suszec. Tym razem nasz klub reprezentowali: Remik Krótki, Karol Okła, Tomasz Zubek, Gracjan Zaskórski, Dawid Chrapek, Szymon Gruba, Nikodem Mazur, Błażej Oczadły, Maciej Wrona, Mateusz Wolny, Wojciech Słaboń oraz Bartosz Krótki.

Mimo prowadzenia w pierwszym meczu z MOSiR-em Jastrzębie, chwila dekoncentracji spowodowała, że po prostych błędach ostatecznie przegraliśmy 1:3.

W drugim meczu zagraliśmy koncertowo, wychodziło prawie wszystko, Nikodem Mazur popisał się Hat-trickiem, swoje bramki dołożyli Szymon Gruba oraz Gracjan Zaskórski i pewnie wygraliśmy z KS Szczerbice 6:0!

W ostatnim meczu z drużyną z Suszca znowu zabrakło skuteczności i pomimo kilku dogodnych sytuacji ( nie wykorzystaliśmy także rzutu karnego) oraz bardzo ambitnej gry musieliśmy uznać wyższość przeciwnika – przegrywamy 0:2.

Na uwagę zasługuje bardzo dobra forma naszego bramkarza, Remika Krótkiego, który popisał się kilkoma znakomitymi interwencjami.

FORTECA – MOSiR Jastrzębie 1:3 (bramka: Nikodem Mazur)

FORTECA – KS Szczerbice 6:0 (bramki: Nikodem Mazur- 3, Szymon Gruba – 2, Gracjan Zaskórski - 1)

FORTECA – Football Suszec 0:2

Turniej w Suszcu zakończyliśmy na trzecim miejscu a tabela po trzech turniejach wygląda następująco.

Tabela po 3 Turniejach

PKT