23.10.2016 – TURNIEJ W RYBNIKU – POWRÓT DO ZESPOŁU JANA ŻYMEŁKI.

Turniej w Rybniku był o tyle szczególny, że do naszego zespołu, po długiej przerwie spowodowanej kontuzją, wrócił Janek Żymełka. Bardzo się z tego powodu ucieszyliśmy i z nadziejami na dobre wyniki przystąpiliśmy, w ten niedzielny poranek, do rozgrywek.

Kadra na turniej: Wojciech Słaboń, Remigiusz Krótki, Maciej Wrona, Tomasz Zubek, Karol Okła, Nikodem Mazur, Szymon Gruba, Gracjan Zaskórski, Błażej Oczadły, Jan Żymełka, Olaf Brzuszek, Wiktor Ślusarczyk.

FORTECA – RKP ROW Rybnik 2:3 (bramki: Szymon Gruba – 2)

FORTECA – Naprzód Rydułtowy 1:2 (bramka: Wiktor Ślusarczyk)

FORTECA – MOSIR Jastrzębie 3:2 (bramki: Nikodem Mazur – 2, Szymon Gruba – 1)

W tym turnieju rozegraliśmy bardzo emocjonujące spotkania.

W meczu z RKP Rybnik dwa razy prowadziliśmy a bramkę na 2:3 straciliśmy dosłownie w ostatnich sekundach meczu.

Za to w meczu z Jastrzębiem to my przechyliliśmy szalę zwycięstwa na naszą stronę w ostatnich sekundach meczu.

Mecz z Naprzodem także był bardzo wyrównany ale tutaj przeciwnik okazał się lepszy o jedną bramkę.

Turniej zakończyliśmy na trzecim miejscu.