29.10.2016 – TURNIEJ W ŚWIERKLANACH.

W ostatni weekend października nasza drużyna była gospodarzem kolejnego turnieju.

Tym razem w kadrze na turniej znaleźli się: Remigiusz Krótki, Wojciech Słaboń, Tomasz Zubek, Maciej Wrona, Karol Okła, Gracjan Zaskórski, Szymon Gruba, Błażej Oczadły, Jan Żymełka, Mateusz Wolny, Nikodem Mazur oraz po raz pierwszy Wiktor Baron, który na co dzień trenuje z rocznikiem 2007.

Nasze wyniki:

FORTECA – RKP ROW Rybnik 4:4 (bramki: Szymon Gruba – 2, Wiktor Baron -1, Nikodem Mazur- 1)

FORTECA – Naprzód Rydułtowy 4:1 (bramki: Szymon Gruba – 2, Wiktor Baron -2)

FORTECA – MOSIR Jastrzębie 4:0 (bramki: Szymon Gruba – 2, Wiktor Baron -1, Gracjan Zaskórski - 1)

Ten turniej był naszym najlepszym występem do tej pory. Zajęliśmy w nim 2 miejsce, zdobywając tyle samo punktów co zwycięska drużyna RKP Rybnik, ustępując jedynie gorszym stosunkiem bramek.

Jak zwykle na wysokości zadania stanęli nasi rodzice, którzy cały czas głośno nas dopingowali. Dziękujemy!