III MIEJSCE W TURNIEJU „DLA KORNELKI” – 09.02.2019.

Kolejne 3 miejsce, udany debiut pierwszej dziewczyny w naszej drużynie, Remik najlepszym bramkarzem, duża intensywność oraz gra dla szczytnego celu – tak można krótko podsumować turniej, który rozegraliśmy w Gaszowicach.

Barw Fortecy bronili: Remigiusz Krótki, Tomasz Zubek, Jan Żymełka, Nataniel Oleksy, Błażej Oczadły, Maciej Wrona, Jakub Lerch, Mateusz Wolny, Makary Jakiel oraz Karolina Bodio.

FORTECA – RKP ROW Rybnik II 2:1 (bramki: Błażej Oczadły, Karolina Bodio)

FORTECA – RKP ROW Rybnik I 0:6

FORTECA – Naprzód Rydułtowy 7:2 (bramki: Nataniel Oleksy – 3, Jan Żymełka- 2, Jakub Lerch, Błażej Oczadły)

FORTECA – KS Szczerbice II 4:0 (bramki: Tomasz Zubek – 2, Nataniel Oleksy – 2)

FORTECA – KS Szczerbice I 0:1

W turnieju zwyciężyła drużyna RKP ROW Rybnik I przed KS Szczerbice I. Nasza drużyna zajęła 3 miejsce.

Warto zauważyć, że Remik Krótki ponownie został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju!!!

W naszej drużynie zadebiutowała Karolina Bodio, która w swoim pierwszym występie zdobyła bramkę na wagę zwycięstwa w meczu!!!

BRAWO REMIK, BRAWO KAROLINA, BRAWO FORTECA!!!