KOLEJNY TURNIEJ HALOWY.

11 marca wzięliśmy udział w kolejnym turnieju halowym. Tym razem gościliśmy w Niedobczycach a naszymi rywalami były drużyny RKP ROW Rybnik, Górnik Zabrze, KS Szczerbice, Silesia Rybnik.

Turniej był okazją do zaprezentowania się dla zawodników, którzy do tej pory grali mniej niż koledzy.

Nasz klub reprezentowali: Wojciech Słaboń, Oczadły Błażej, Żymełka Jan, Chrapek Dawid, Kałus Filip, Wolny Mateusz, Wrona Maciej, Ślusarczyk Wiktor, Okła Karol, Mazur Nikodem.

Uzyskaliśmy następujące wyniki:

FORTECA – KS Szczerbice 1:2 (bramka: Dawid Chrapek)

FORTECA – RKP ROW Rybnik 1:2 (bramka: Wiktor Ślusarczyk)

FORTECA – RKP ROW Rybnik 3:4 (bramki: Nikodem Mazur – 2, Jan Żymełka)

FORTECA – Górnik Zabrze 2:5 (bramki: Dawid Chrapek, Nikodem Mazur)

FORTECA – Silesia Rybnik 3:1 (bramki: Maciej Wrona, Nikodem Mazur, Dawid Chrapek)

Pomimo nienajlepszych wyników turniej należy uznać za bardzo pożyteczny i przydatny element naszego treningu. W każdym spotkaniu toczyliśmy wyrównane i zacięte pojedynki z naszymi przeciwnikami.

Był to nasz ostatni turniej halowy, teraz czas już przejść do trenowania na boisku.