PODSUMOWANIE JESIENNYCH ROZGRYWEK.

W dniu 21 listopada spotkaliśmy się w Klubie aby podsumować nasze jesienne turnieje. Nasz trener dokonał podsumowania dotychczasowych rozgrywek przypominając nam nasze wyniki, przedstawiając strzelców bramek a także ostateczną tabelę.

W drugiej rundzie jesiennych rozgrywek zajęliśmy drugą lokatę a cała tabela przedstawia się następująco:

PKT

bramki +

bramki -

RKP Rybnik

FORTECA

Naprzód

Jastrzębie

Bramki dla naszej drużyny w całej rundzie jesiennej zdobywali:

1.Szymon Gruba – 25

2. Nikodem Mazur – 15

3. Gracjan Zaskórski – 9

4. Wiktor Baron – 4

5. Wiktor Ślusarczyk – 2

6. Mateusz Wolny – 1

7. Karol Okła - 1

Wyróżnieni zostali także zawodnicy, którzy najczęściej uczestniczyli w treningach. A byli to:

1. Szymon Gruba

2. Błażej Oczadły

3. Tomasz Zubek

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zorganizowali słodki poczęstunek!!!