PONOWNIE ZWYCIĘSKI TURNIEJ HALOWY W ŚWIERKLANACH!

Kolejnym turniejem halowym rozgrywanym przez naszą drużynę był Turniej o Puchar Sołtysów Sołectw Świerklan Górnych i Świerklan Dolnych, którego byliśmy gospodarzami w dniu 11.12.2016. W turnieju uczestniczyły drużyny: MOSIR Jastrzębie, Zagłębie Sosnowiec, Football Academy Żory, MKS 32 Radziejów, SKF Rowień i LKS Forteca Świerklany.

Uzyskaliśmy następujące wyniki:

FORTECA – SKF Rowień 3:0 (bramki: Szymon Gruba, Nikodem Mazur, Karol Okła)

FORTECA – MOSIR Jastrzębie 2:0 (bramki: Szymon Gruba, Tomasz Zubek)

FORTECA – FA Żory 2:1 (bramki: Nikodem Mazur, Szymon Gruba)

FORTECA – Zagłębie Sosnowiec 3:3 (bramki: Szymon Gruba-2, Nikodem Mazur)

FORTECA – MKS32 Radziejów 2:0 (bramki: Szymon Gruba - 2)

Szczególnych emocji dostarczył ostatni nasz mecz, gdyż jego zwycięzca wygrywał turniej. Zagraliśmy pewnie w obronie i skutecznie w ataku co pozwoliło nam cieszyć się ze zwycięstwa w turnieju.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. LKS FORTECA Świerklany
  2. MOSIR Jastrzębie
  3. MKS 32 Radziejów
  4. FA Żory
  5. SKF Rowień
  6. Zagłębie Sosnowiec

Tytuł KRÓLA STRZELCÓW turnieju zdobył SZYMON GRUBA!!! Gratulacje!!!