SPARING Z GKS PNIÓWEK PAWŁOWICE.

Sobotni poranek w „Dniu Babci” spędziliśmy na hali sportowej w Pawłowicach, gdzie na zaproszenie drużyny GKS Pniówek, rozegraliśmy mecz kontrolny. Pod nieobecność kilku zawodników, którzy wyjechali na ferie zimowe, trener „powołał” następujących graczy:

Bramkarze – Wojciech Słaboń, Antoni Salamon

Gracze z pola – Mikołaj Adamiec, Wiktor Baron, Olaf Brzuszek, Tomasz Czarny, Szymon Gruba, Filip Kałus, Wiktor Ślusarczyk, Maciej Wrona, Gracjan Zaskórski, Tomasz Zubek, Jan Żymełka.

Drużyna Pniówka okazała się być bardzo wymagającym rywalem, dlatego też ten dwugodzinny maraton, w którym rozegraliśmy ok. dwudziestu 6-minutowych spotkań, należy uznać za bardzo wartościowy element treningu. Był to też bardzo ważny sprawdzian przed czekającymi nas w lutym turniejami halowymi w Świerklanach i Siemianowicach Śląskich.

Teraz przed nami przerwa w treningach. Następny trening odbędzie się w dniu 1 lutego o godz. 16.00.