TRZECIE MIEJSCE NA TURNIEJU W GORZYCZKACH.

W sobotnie przedpołudnie rozegraliśmy kolejny halowy turniej. Tym razem gospodarzem turnieju była drużyna AMM Rapid, a nasz klub reprezentowali: Remigiusz Krótki, Tomasz Zubek, Maciej Wrona, Jakub Lerch, Szymon Gruba, Gracjan Zaskórski, Mateusz Wolny, Nikodem Mazur, Olaf Brzuszek, Jan Żymełka.

W zawodach wzięło udział 6 drużyn bez podziału na grupy, więc rozegraliśmy 5 spotkań.

Wyniki meczów:

FORTECA – GKS Jastrzębie 3:1 (bramki: Gruba – 2, Mazur)

Bardzo dobre otwarcie turnieju w naszym wykonaniu, szybko zdobyte 2 bramki przez Szymona, później rywal trafia na 2:1, ale kolejną bramkę dla nas zdobył Nikodem. Cenne zwycięstwo z dobrym przeciwnikiem.

FORTECA – Naprzód Rydułtowy (bramki: Gruba, Mazur, Żymełka – 2)

Pewne zwycięstwo naszej drużyny po bardzo dobrym meczu.

FORTECA – Olimpia Huta Stara 2:0 (Bramki: Lerch, Zubek)

Bardzo zacięty mecz, bramkę zdobywa Jakub i prowadzimy 1:0, potem kilka parad bramkarskich zaprezentował Remik, a szalę zwycięstwa na naszą korzyść przechylił Tomek, który wykorzystał błąd bramkarza i precyzyjnym strzałem z dystansu zdobył bramkę na 2:0.

FORTECA – KS Szczerbice 3:4 (bramki: Gruba – 2, Mazur)

Najbardziej emocjonujący mecz całego turnieju. W pierwszej minucie nie wykorzystaliśmy aż 3 dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, przeciwnik prowadził kolejno 1:0, 2:1, 3:2, my doprowadzamy do remisu na 1,5 minuty przed końcem, ale ostatecznie drużyna ze Szczerbic zdobywa bramkę na wagę zwycięstwa na 40 sekund przed końcem.

FORTECA – AMM Rapid 1:4 (bramka: Gruba)

Mimo porażki rozegraliśmy dobry mecz, zdobyliśmy bramkę na 1:0 jednak przeciwnik szybko wyrównał, a potem wyszedł na prowadzenie 3:1. Po ładnej akcji Szymona i Nikodema mogliśmy strzelić bramkę na 2:3, ale zabrakło precyzji. Ostatecznie przegrywamy 4:1.

Turniej kończymy na 3 miejscu, prezentując bardzo dobrą i ambitną grę na tle dobrych przeciwników.

Nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju odebrał Remigiusz Krótki, a vice królem strzelców został Szymon Gruba. BRAWO FORTECA!!!

TABELA TURNIEJU:

1. AMM Rapid