TURNIEJ „RADLIN CUP 2018”.

Na zakończenie wakacji w sobotę 25 sierpnia wzięliśmy udział w turnieju organizowanym przez Górnik Radlin. W turnieju wzięło udział 10 drużyn. Nasz klub reprezentowali: Remigiusz Krótki, Tomasz Zubek, Maciej Wrona, Jan Żymełka, Jakub Lerch, Marek Goły, Nataniel Oleksy, Dawid Chrapek, Mateusz Wolny, Błażej Oczadły, Makary Jakiel, Bartosz Krótki.

Dwa pierwsze mecze to zdecydowana dominacja naszych rywali, jak się później okazało zwycięzców turnieju. Wyniki:

FORTECA – SMS ŻAPN Żywiec 0:6

FORTECA – Górnik Zabrze 0:7

W pozostałych meczach toczyliśmy już wyrównane pojedynki, a wyniki były następujące:

FORTECA – SMS ŻAPN Żywiec II 1:2 (bramka: Marek Goły)

FORTECA – Górnik Radlin 1:2 (bramka: Marek Goły)

FORTECA – KS Szczerbice 1:1 (bramka: Jakub Lerch)

FORTECA – Górnik Radlin II 5:0 ( bramki: Makary Jakiel – 2, Nataniel Oleksy -2, Marek Goły)

FORTECA – Naprzód Rydułtowy 1:1 (bramka: Jakub Lerch)

FORTECA – Naprzód Czyżowice 3:2 (bramki: Jakub Lerch, Maciej Wrona, Makary Jakiel)

FORTECA – AMM Rapid 0:1

Turniej wygrała drużyna SMS ŻAPN Żywiec przed Górnikiem Zabrze oraz KS Szczerbice. Nasza drużyna zajęła ostatecznie 8 miejsce.

Za tydzień rozpoczynamy rozgrywki ligowe meczem z Orłem Moszczenica.