TURNIEJ W RADLINIE ROZEGRANY.

Kolejny turniej halowy już za nami. Tym razem rywalizowaliśmy z pięcioma zespołami: Górnik Radlin I, Górnik Radlin II, Naprzód Czyżowice, AP United Rydułtowy, KS Świerklany. Było wiele emocji, dużo ambitnej gry i piękne bramki. Zagraliśmy w składzie: Remigiusz Krótki, Tomasz Zubek, Jan Żymełka, Jakub Lerch, Nataniel Oleksy, Mateusz Wolny, Maciej Wrona, Marek Goły, Mikołaj Adamiec, Błażej Oczadły, Gracjan Zaskórski.

W pierwszym meczu to przeciwnik miał przewagę, ale po naszych dwóch kontratakach to my wygrywamy, jak się później okazało jako jedyni, ze zwycięzcą turnieju 2:0.

FORTECA – Naprzód Czyżowice 2:0 (bramki: Jan Żymełka, Nataniel Oleksy)

W drugim meczu nieznacznie przegrywamy:

FORTECA – Górnik Radlin II 1:2 (bramka: Nataniel Oleksy)

Derby Świerklan nie wyłoniły zwycięzcy, a bolesna kontuzja wykluczyła z dalszych rozgrywek Janka Żymełkę:

FORTECA – KS Świerklany 0:0

Po naszych prostych błędach przegrywamy kolejny mecz:

FORTECA – Górnik Radlin I 1 :2 (bramka: Nataniel Oleksy)

W ostatnim meczu I rundy nieznacznie wygrywamy, a bramką „stadiony świata” popisał się Tomasz Zubek, który atomowym uderzeniem z dystansu od poprzeczki zdobył gola!

FORTECA – AP United Rydułtowy 1:0 (bramka: Tomasz Zubek)

Po I rundzie zajęliśmy ze zdobyczą 7 punktów 3 miejsce, ale zgodnie z regulaminem turnieju do rozegrania pozostało nam jeszcze jedno spotkanie, w którym o końcowe 3 miejsce zagraliśmy z zespołem sklasyfikowanym na 4 miejscu. Znakomicie udał nam się rewanż za porażkę w meczu grupowym i pewnie wygraliśmy 4:0.

FORTECA – Górnik Radlin I 4:0 (bramki: Tomasz Zubek, Jakub Lerch, Nataniel Oleksy – 2)

Końcowa klasyfikacja:

1. Naprzód Czyżowice

2. Górnik Radlin II

4. Górnik Radlin I

5. AP United Rydułtowy

6. KS Świerklany

Na najlepszego bramkarza turnieju wybrany został nasz REMIGIUSZ KRÓTKI!!! Brawo REMIK!!!