ZWYCIĘSTWO W DRUGIM TURNIEJU.

Drugi turniej w tym sezonie rozegraliśmy na naszym boisku. Bycie gospodarzem szczególnie zobowiązuje do dobrej postawy więc byliśmy wyjątkowo zmobilizowani aby dobrze się zaprezentować.

Barwy Fortecy reprezentowali: Remigiusz Krótki, Tomasz Zubek, Gracjan Zaskórski, Maciej Wrona, Mateusz Wolny, Jan Żymełka, Dawid Chrapek, Szymon Gruba, Mikołaj Adamiec, Nikodem Mazur, Marek Goły oraz Jakub Lerch.

W związku z tym, że na turniej nie przyjechała drużyna Winners Gołkowice mieliśmy do rozegrania tylko dwa mecze. W obydwu spotkaniach mieliśmy zdecydowaną przewagę i odnieśliśmy cenne zwycięstwa.

FORTECA – Odra Wodzisław 2:0 (bramki: Mazur, samobójcza)

FORTECA – Football Suszec 2:0 (bramki: Chrapek, Mazur)

Dwa zwycięstwa dały nam pierwsze miejsce w tabeli tego turnieju.

Warto odnotować też dwa debiuty w naszej drużynie. Barwy Fortecy Świerklany po raz pierwszy reprezentowali Marek Goły oraz Jakub Lerch. Życzymy im powodzenia w naszym Klubie!