ZWYCIĘSTWO W OSTATNIM TURNIEJU LIGOWYM!

Ostatni w tym sezonie turniej ligowy okazał się dla nas bardzo udany. W turnieju organizowanym przez KS Szczerbice odnieśliśmy dwa przekonywujące zwycięstwa a w związku z tym, że drużyna MOSIR Jastrzębie nie pojawiła się na turnieju, z dorobkiem 6 pkt zajęliśmy pierwsze miejsce. Bohaterami turnieju zostali: Remik Krótki, Karol Okła, Tomasz Zubek, Gracjan Zaskórski, Janek Żymełka, Szymon Gruba, Nikodem Mazur, Maciej Wrona, Mikołaj Adamiec, Dawid Chrapek, Błażej Oczadły, Olaf Brzuszek oraz Wiktor Baron.

W pierwszym meczu z KS Szczerbice, mimo straty bramki na 0:1, potrafiliśmy odwrócić losy meczu i w ostatecznym rozrachunku pewnie wygraliśmy 6:3. Snajperskiego nosa pokazał Szymon Gruba, który ustrzelił hat-tricka, dwie bramki dołożył Nikodem Mazur a jedną Gracjan Zaskórski.

Mecz z Football Suszec ponownie zaczynamy od wyniku 0:1. Jednak kolejne minuty to już nasza popisowa gra i kolejne zdecydowane zwycięstwo 8:1! Szymon ponownie wpisał się na listę strzelców aż trzy razy a po jednej bramce dołożyli: Jan Żymełka, Nikodem Mazur, Dawid Chrapek, Gracjan Zaskórski, Mikołaj Adamiec.

FORTECA – KS Szczerbice 6:3 (bramki: Szymon Gruba – 3, Nikodem Mazur- 2, Gracjan Zaskórski - 1)

FORTECA – Football Suszec 8:1 (bramki: Szymon Gruba – 3, Jan Żymełka, Nikodem Mazur, Dawid Chrapek, Gracjan Zaskórski, Mikołaj Adamiec - po 1)

Zwycięstwo w ostatnim turnieju spowodowało, że w końcowej klasyfikacji naszej grupy zajęliśmy drugie miejsce!

BRAWO FORTECA!

Końcowa klasyfikacja po 4 turniejach:

Tabela po 4 Turniejach

PKT