ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU HALOWYM W RYDUŁTOWACH!

W dniu 27.11.2016 nasza drużyna wzięła udział w mocno obsadzonym turnieju halowym, którego organizatorem był Naprzód Rydułtowy. W turnieju wzięły udział następujące drużyny: Naprzód Rydułtowy, Stadion Śląski Chorzów, Górnik Zabrze, MOSIR Jastrzębie, KS Szczerbice, FORTECA Świerklany.

Uzyskaliśmy następujące wyniki:

FORTECA – Jastrzębie 2:1 (bramki: Szymon Gruba, Nikodem Mazur)

FORTECA – Stadion Śląski 3:0 (bramki: Szymon Gruba, Filip Kałus, Nikodem Mazur)

FORTECA – Górnik Zabrze 2:2 (bramki: Jan Żymełka, Szymon Gruba)

FORTECA – KS Szczerbice 6:0 (bramki: Karol Okła – 2, Gracjan Zaskórski, Szymon Gruba, Filip Kałus, Nikodem Mazur)

FORTECA – Naprzód 1:3 (bramka: Karol Okła)

Pomimo porażki w ostatnim meczu nasza drużyna w końcowej klasyfikacji zajęła 1 miejsce a tabela wyglądała następująco:

1. FORTECA ŚWIERKLANY
  2. Górnik Zabrze
  3. Stadion Śląski Chorzów
  4. Naprzód Rydułtowy
  5. KS Szczerbice
  6. MOSIR Jastrzębie

Indywidualną nagrodę KRÓLA STRZELCÓW zdobył SZYMON GRUBA, który po emocjonującym konkursie rzutów karnych pokonał zawodnika Stadionu Chorzów. GRATULACJE!!!