TURNIEJ HALOWY W ŚWIERKLANACH.

W dniu 18.02.2017 uczestniczyliśmy w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Świerklany. W turnieju wzięło udział 10 drużyn: MKS Zaborze Zabrze, LKS Unia Turza, APN Knurów, Lukam Skoczów, Footbal Academy Cieszyn, MKP Odra Wodzisław, APAR Boguszowice, AMT Żywiec, SK SlaVe Trebovice (Czechy) oraz Forteca Świerklany. Zespoły zostały podzielone na 2 grupy, w których rozgrywały mecze w systemie każdy z każdym.

Nasz klub reprezentowali: Krótki Remigiusz, Słaboń Wojciech, Gruba Szymon, Baron Wiktor, Zubek Tomasz, Zaskórski Gracjan, Oczadły Błażej, Wrona Maciej, Mazur Nikodem, Żymełka Jan, Adamiec Mikołaj, Okła Karol.

Nasz zespół uzyskał następujące wyniki:

FORTECA – MKP Odra – 1:1 (bramka: Szymon Gruba)

FORTECA – APAR Boguszowice 0:0

FORTECA – FA Cieszyn 2:1 (bramki: Nikodem Mazur)

FORTECA – AMT Żywiec 0:0

Mimo iż w rozgrywkach grupowych nie ponieśliśmy porażki, to uzyskane wyniki dały nam dopiero trzecie miejsce w grupie, co pozwoliło nam wystąpić w meczu o piąte miejsce, w którym przegraliśmy z zespołem SK Slave Trebovice 1:3    (bramka: Jan Żymełka).

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. APAR Boguszowice